X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

نتایج زنده | خبرهای روز دنیا | اخبار فوتبال | آشپزی | مد لباس,مو

نتایج زنده ، ‏جام ملت های آسیا 2015 استرالیا ، اخبار ورزشی ، اخبار فوتبال ، اخبار والیبال ،اخبار کشتی، پخش زنده فوتبال ، پخش مستقیم فوتبال

پایان باورنکردنی دربی تماشاییرحمتی- سیدجلال؛ درگیری دوستان صمیمی


دربی 84 به زیبایی هر چه تمام تر رو به پایان بود تا اینکه کاپیتان دوتیم و دوستانی قدیمی بازی را به چالشی نه چندان زیبا رو به رو کردند.

    

سوت پایان دربی 84 در آستانه نواختن بود تا فوتبال ایران یکی از حساس ترین و مهیج ترین دربی های خود را پشت سر بگذارد اما درگیری سیدجلال حسینی و مهدی رحمتی 5 دقیقه پایانی را تحت تاثیر خود قرار داد. دو سید فوتبال ایران که سال‌ها در تیم ملی و باشگاه‌هایی مثل سپاهان با هم همبازی بوده‌اند، به دلیل شرایط خاص بازی درگیری شدیدی را در زمین با یکدیگر آغاز کردند و البته تا انتهای مسابقه ادامه دادند.


این درگیری از مصدومیت رحمتی در دقایق پایانی آغاز شد که وقتی سیدجلال به تندی از او خواست روی پا بایستد با واکنش تند رحمتی همراه شد. این دو بعد از دریافت کارت زرد از هم فاصله گرفتند اما بعد از گل پرسپولیس رحمتی، سید را درون دروازه شارژ کرد تا با کارت زرد دوم اخراج بشود. او با صرف زمان زیاد از بازی بیرون رفت و در حالی که زیر پرتاب اشیا هواداران پرسپولیس قصد رفتن به تونل را داشت با سوت داور به سرعت به زمین بازگشت تا فتح دربی را جشن بگیرد. جالب اینکه کری او و سیدجلال باز هم ادامه داشت تا صحنه‌هایی نه چندان خوشایند در دربی ثبت شود. البته مشخصا هر دوی این بازیکنان تحت تاثیر فضای دربی قرار گرفته بودند والا چه کسی که نداند رحمتی و سیدجلال ارتباط خوبی با هم دارند. 
کاش این اتفاق هرگز رخ نداده بود.

 تاریخ ارسال: یکشنبه 24 بهمن 1395 ساعت 21:32 | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات