نتایج زنده | خبرهای روز دنیا | اخبار فوتبال | آشپزی | مد لباس,مو

نتایج زنده ، ‏جام ملت های آسیا 2015 استرالیا ، اخبار ورزشی ، اخبار فوتبال ، اخبار والیبال ،اخبار کشتی، پخش زنده فوتبال ، پخش مستقیم فوتبال

کوپا امریکا 2015 : نتیجه بازی آرژانتین و اروگوئه 94.03.27

پیروزی دشوار آرژانتین مقابل اروگوئه


تیم ملی آرژانتین در دیداری حساس از گروه B کوپا آمریکا موفق شد با نتیجه 1-0 اروگوئه را از پیش رو بردارد.


  شاگردان جراردو مارتینو که در اولین دیدار مقابل پاراگوئه متوقف شده بودند، این بار برابر اروگوئه عملکرد هوشمندانه تری داشتند و توانستند به سه امتیاز دست پیدا کنند.
بازی با حملات آرژانتین آغاز شد اما شدت حملات آلبی سلسته به اندازه ای نبود که بتوانند دروازه حریف را باز کنند. بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی، اروگوئه توانست خود را تا اندازه ای از زیر فشار حملات آرژانتین خارج کند و موقعیت هایی هم به وجود بیاورد اما در نهایت این نیمه بدون اینکه توپی از خط دروازه ها عبور کند، به پایان رسید.
نیمه دوم را اروگوئه بهتر آغاز کرد اما این آرژانتین بود که در دقیقه 56 توسط سرخیو آگوئرو به گل رسید. ارسال خوب پابلو زابالتا از سمت راست با ضربه سر آگوئرو، به گل برتری آرژانتین تبدیل شد.
بعد از این گل اروگوئه نمایش هجومی تری ارائه داد و موقعیت های خطرناکی هم روی دروازه آرژانتین ایجاد کرد اما بی دقتی بازیکنان این تیم در زدن ضربات نهایی و همچنین درخشش سرخیو رومرو، باعث شد تا دروازه آرژانتین بسته بماند و بازی با همان نتیجه 1-0 به سود آلبی سلسته به پایان برسد.
در دیگر دیدار این گروه هم پاراگوئه با نتیجه 1-0 جامائیکا را شکست داد تا به همراه آرژانتین، با 4 امتیاز در صدر این گروه قرار بگیرند و اروگوئه با سه امتیاز، در مکان سوم جدول جای داشته باشد.

تاریخ ارسال: چهارشنبه 27 خرداد 1394 ساعت 07:37 | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات